שקיות אשפה

שקיות אשפה הינן מוצר נפוץ ושימושי במיוחד בכל מקום ובפרט במקום פעיל כמו משרד, חברה או מפעל. שקיות האשפה משמשות למגוון רחב של סוגי שימוש, החל מניירת, פסולת אוכל, טואלטיקה, ואף כשיטות אחסון זמינות ונוחות.

כידוע, הניקיון המשרדי הוא צורך בסיסי לתפעול שוטף. כל משרד, חברה ומפעל שמכבד את עצמו ושואף לתפקד בצורה מיטבית חייב לוודא שסביבת העבודה שלו מהווה קרקע פוריה ונוחה לעובדים, להנהלה וללקוחות הפוקדים את המקום.

חברת אופיס מאסטר מספקת שירותי מכירה ואספקה של שקיות אשפה העונה על מגוון רחב של צרכים משרדיים.

שקיות אשפה בינוניות – את שקיות האשפה בינוניות ניתן לאפיין בדרך כלל בשימוש בפחים קטנים בינוניים, שקיות אלו בדרך כלל לא יהיו ממוקמות באזורים גדולים והומי אדם אלא במקומות בהם נפח תעבורת השימוש אינו כל כך רב, אחרת תקיפות השימוש תצטרך להיות רבה במיוחד. לעיתים דווקא במקומות הומים אך בהם דרושה היגיינה יעשה שימוש בשקיות בינוניות ולא גדולות במיוחד כדי לוודא פינוי תדיר של הפסולת, בפרט באזור האינטימי בשירותים. לשקיות אלו בדרך כלל יש חוט קשירה המאפשר פינוי אסתטי ונוח של הפסולת ונשיאה קלה ונוחה במיוחד.

שקיות אשפה גדולות במיוחד – שקיות אלו משמשות בדרך כלל בפחים הגדולים כגון באזורי המטבח ובפחים הממוקמים בחללים ציבוריים בהם יותר אנשים עוברים ועושים שימוש. יש לשים לב כאשר בוחרים את סוג השקית הנחוץ להבדיל בין שקיות גדולות לשקיות גדולות בעלות כושר נשיאה של משקל רב וכן עמידות לשריטות וכן לנזקים אחרים. לעיתים אין צורך בתנאי עמידות מיוחדים וניתן לחסוך בעלויות.

שקיות לנייר גרוס – גורסים ניירות? אין צורך לעשות שימוש בפחי אשפה גדולים, ניתן להיעזר בשקיות אשפה קלות וידידותיות מאוד למשתמש הגורס ובכך לחסוך בהוצאות הניילון וגם כמובן לשמור על הסביבה ירוקה יותר.

שקיות צבעוניות – בחלק מהדגמים ניתן להשיג צבעים ייחודיים לשקיות ובכך לאפשר לכם לשמור על מיתוג צבעוני במידת הצורך במקום בו השקית עתידה לבלוט כלפי באי המקום. הקפדה על הפרטים הקטנים, מייקרת ומחזקת את המותג.

אופיס מאסטר – כאן אתכם לכל שאלה והזמנה!

מומלצים