מחקים מחדדים סרגלים

אופיס מאסטר משווקים ציוד נלווה איכותי לכתיבה, הכולל ציוד מחיקה, מחדדים ועוד. אלה אביזרים משרדיים השימושיים למי שמשתמשים בעפרונות לכתיבה ולשרטוט, כגון שרטטים ומאיירים ותלמידים בגיל בית ספר.

ציוד לתלמידים בבית ספר תלמידים משתמשים לראשונה בכלי כתיבה ושרטוט, ולכן מיוצרים כלי כתיבה שמתאימים לצעדים הראשונים בשימוש באביזרי כתיבה, למשל מחקים נוחים מגומי, מחדדים קלים ובטיחותיים וסרגלים קטנים שמשמשים לשרטוט קווים ישרים. אנו משווקים מגוון מוצרי כתיבה סטנדרטיים, החל באביזרים פשוטים ועד לאביזרי כתיבה מורכבים.

מוצרים לכתיבה בעפרונות המחקים והמחדדים הסטנדרטיים מיועדים למי שמשתמשים בעפרונות. כתיבה בעיפרון לא מודגשת כמו כתיבה באמצעות עט דיו, אבל, עדיין עפרונות הם פריט ציוד חשוב לתלמידים ומשמשים אותם בצעדיהם הראשונים בכתיבה. הסיבה לשימוש בעיפרון בשלבים הראשונים של הכתיבה נובעת מכך שאת הגרפיט אפשר למחוק וכך לתקן טקסט כתוב בעיפרון, או ציורים וקווים שמשורטטים בעזרת סרגל. האמצעי היעיל למחיקת סימני עיפרון הוא מחק מגומי או מחומר סינטטי וכמובן המחדד שמעצב מחדש את "שפיץ" העיפרון. מוצרים נלווים לכתיבה אנו משווקים מוצרים נלווים לכתיבה, החל במוצרים פשוטים כגון מחדדים ידניים ועד מחדדים ניצבים עם תא נשלף ואמצעי חיבור לשולחן, מחקים מגומי איכותי למחיקת סימונים בעיפרון ונוזל מחיקה בבקבוקון עם מברשת למחיקת סימוני דפוס ועט. את נוזל המחיקה מורחים בשכבה דקה על הטקסט ולאחר התייבשות החומר אפשר לכתוב מחדש על השכבה הלבנה. עוד מחקים ומחדדים מחקים ומחדדים הם אביזרי כתיבה לא יקרים שיכולים לשמש לתקופה ארוכה. אבל פריטים אלה נוטים "להיעלם" בשל גודלם הזעיר ויש למלא שוב את הקלמר או המגירה. לכן חשוב לשמור על מלאי פריטים חליפיים שאפשר להשתמש בהם ביעילות ובמהירות. אנו משווקים מחקים ומחדדים בפריטים בודדים ובחבילות קומפקטיות ונוחות.


מחק  C35 526 STAEDTLER

מחק C35 526 STAEDTLER

מחק  C35 526 STAEDTLER  ..

₪2.70

מחדד מתכת

מחדד מתכת

מחדד מתכת ..

₪2.00

מחדד שולחני גוף מתכת

מחדד שולחני גוף מתכת

מחדד שולחני גוף מתכת חזק ונוח במיוחד ..

₪39.50

סרגל פלסטי 30ס"מ שקוף

סרגל פלסטי 30ס"מ שקוף

סרגל פלסטי 30ס"מ שקוף ..

₪2.00

נוזל מחיקה

נוזל מחיקה

נוזל מחיקה בודד ..

₪3.00

מציג 1 עד 5 מתוך 5 (1 עמודים)