ספוג הפלא למשרד

לנקות בלי להתאמץ, זה בהישג ידך כי ספוג הפלא לרשותך!

כל מנהל תחזוקה יודע, הגורם המרכזי לחוסר ניקיון וארגון במשרד הוא הזמן שהניקיון והארגון לוקחים. על אף שידועים כל המעלות המרכזיות של הניקיון במשרד איכשהו תמיד המשימה הזאת נדחית לסוף הרשימה. עכשיו, באמצעות פטנט עולמי, כל אחד יכול לוודא שהמשרד יהיה נקי, בקלות ובמהירות מבלי לגזול כל כך הרבה זמן. איך? נסו את ספוג הפלא.

ספוג הפלא בנוי בצורה של רשת מיקרוסקופית המאפשרת ליטוש מהיר של כל כתם מצוי, כמעט על כל משטח אפשרי. כך למשל כתם על שולחן ישיבות, כתם על השטיח מקיר לקיר, כתם על הקירות וכן ניקיון של הכורסאות יכול להתנקות ללא כל בעיה ובמהירות מקסימלית ללא כל מאמץ בזכות יכולת הליטוש הגאונית של ספוג הפלא, אם לא ניסתם את זה בעצמכם, כדאי לכם לנסות ולגלות את התענוג שבניקיון, להסיר לכלוך ופשוט להתאהב בספוג הקטן והאפקטיבי.

אופן השימוש

אופן השימוש בספוג הפלא הינו פשוט להפליא, כל שעליכם לעשות הוא להרטיב מעט את ספוג הפלא, לאחוז אותו בקלילות ולנגב את הכתם, במידה והכתם מגלה קצת עקשנות יתרה, ככל הנראה בגלל משך הזמן שהוא הוזנח, אתם יכולים לסובב במהירות את הספוג על המשטח ולהפעיל מעט לחץ. פעולה זאת תגרום כמעט לכל כתם להעלם לצמיתות, והחיוך של הניצחון הקטן על הכתם לא ימוש מפיכם הרבה זמן.

שימו לב, כיוון שהספוג בנוי בצורה של שכבות, לכן הליטוש מותר רק על חלקי ריהוט, בדים וקירות, אין לבצע באמצעותו ניקיון לעור הגוף בשום צורה כיוון שהספוג ילטש שכבה עדינה מגופכם ויגרום לנזקים חמורים בעור. שימוש פשוט על ידי אחזקה לא יגרמו לכל נזק, והספוג נחשב לידידותי מאוד למשתמש.

את הספוג יש להחליף בספוד חדש כאשר מגיעים לשכבה המרכזית שהיא השכבה הירוקה, שכבה ספוגית פשוטה המאפשרת נוחות עבודה באחיזה אך לא מהווה כלי יעיל לניקוי כספוג הלבן עצמו. ניתן להשתמש בשני הצדדים לסירוגין או להשתמש בצד אחד ולעבור לצד אחר בתום השימוש בצד אחד.

מומלצים