מוצרי ניקוי למשרד

מוצרי ניקוי מאפשרים להותיר את המשרד נקי ומצוחצח בסיום יום העבודה. רוב חומרי הניקוי שמשמשים לניקוי משרדים הם אותם חומרים שמשמשים גם לניקוי הבית אך עם זה קיים ביניהם שוני. כמה נקודות חשובות על מוצרי ניקוי למשרדים:

אחזקת מוצרי ניקוי למשרד

מוצרי ניקוי למשרד מאוחסנים בשני אופנים. במשרד עצמו, כחלק מהניקיון השוטף ובחברה חיצונית שמבצעת את עבודות הניקוי. למשרדים נדרשת בדרך כלל כמות גדולה יותר של חומרי ניקוי מכמות ביתית. לכן, מעדפים לרכוש מוצרים אלה, שיכולים לכלול מוצרי ניקוי תעשייתיים וביתיים, במיכלים גדולים וחסכוניים.

מוצרי ניקוי בטיחותיים למשרדים

ריהוט משרדי כולל רהיטים ומשטחים שמיוצרים ממגוון חומרי גלם, כגון עץ, שישי, פורמייקה, חרסינה, זכוכית, מתכת ועוד. חשוב לבדוק את סוג חומר הניקוי והתאמתו למשטחים, ולבחור בחומר הניקוי המתאים כדי לא לפגוע בשכבה החיצונית של הרצפות והריהוט המשרדי.

כשמדובר במוצרי ניקוי מוסדיים חשוב לבדוק אם קיימת דרישה מיוחדת של משרד הבריאות לגבי תנאים כגון דילול חומר הניקוי וההתאמה למטרת השימוש. ברשימת המוצרים האלה נכללים חומרים לניקוי שטיחים, מוצרים לניקוי שמשות ולניקוי חדרי שירותים ועוד, אך לא חומרי חיטוי סניטריים וחומרים לניקוי רהיטים או כלים.

מוצרי ניקוי למשרד, שבדרך כלל כוללים גם חומרים חריפים כגון אקונומיקה, חשוב לאחסן במקום בטיחותי ונעול, כגון חדר ארונות או מחסן.

ניקוי וחיטוי המשרד

את מוצרי הניקוי למשרד בוחרים בהתאם לבטיחות ולאיכות המוצר ובהתאם ליעילות הניקוי. לתחזוקה שוטפת של המשרד אפשר להשתמש בחומרי ניקוי סטנדרטיים ולשירותים בחומרי חיטוי חזקים יותר. ניקוי תקופתי של המשרד כולל חומרים לניקוי שמשות, מסירי שומנים ומוצרים חריפים יותר לניקוי מערכות הסניטציה.

מוצרי ניקוי משרדיים מסירים שכבות לכלוך ואבק ומעניקים למשרד מראה מבריק ומצוחצח, בעוד חומרי החיטוי מסירים מיקרואורגניזמים (כגון חיידקים ופטריות) והם נדרשים לניקוי מסיבי יותר של מטבחון או שירותים משרדיים. חומרי החיטוי חריפים יותר ולכן לעתים עלולים לפגוע בסביבה המשרדית. ישנם חומרי ניקוי שמשלבים שתי פונקציות אלו והם מבריקים ומחטאים במינימום פגיעה בסביבה.

מוצרים נלווים של חומרים לניקוי משרד

מוצרים נלווים כוללים ציוד שבלעדיו אין אפשרות לבצע את עבודת הניקוי כהלכה. ציוד עזר לניקוי משרד כולל מטליות, דליים ומגבים ודטרגנטים עדינים כגון סבון לכלים ותכשירים לניקוי כללי. חשוב שהמשרד יהיה מצויד בפריטים אלה שמסייעים, מעבר לניקוי המקצועי, לשמירה על הניקיון היום-יומי של מקום העבודה.

כלי עבודה כגון כפפות וחלוקים חשובים להגנה ומסייעים לעבודת הניקוי היעילה. כפפות משמשות להגנה על הידיים במטרה למנוע מגע ישיר עם מוצרי ניקוי וכדומה. כפפות עבודה לניקוי מתאימות לעבודות חיטוי, לשטיפת רצפה או כלים ועוד. בין המוצרים להגנה על הידיים נמנים כפפות לטקס דקות וחד פעמיות שיעילות בעבודות ניקוי עדינות וכפפות גומי שמשמשות באופן רב פעמי לעבודות ניקוי מסיביות.


לקטלוג מוצרי ניקוי לחץ כאן

מומלצים