דספנסר לסבון נוזלי

אופיס מאסטר משווקים מוצרי נוחות לחדרי אמבטיה ושירותים, כולל מבחר דיספנסרים לסבון נוזלי לארגונים מוסדיים ולמשרדים. דיספנסר לסבון נוזלי הוא מתקן פשוט ומבריק לשימוש מבוקר ונוח בכמות הסבון שמשמש לשטיפת ידיים. ניתן למלא את המתקן בסבון ידיים, סבון כלים או שמפו. דיספנסר הוא אביזר חיוני ושימושי לחדרי אמבטיה ושירותים, למטבחים ולמטבחונים. המתקן מוצמד לקיר השירותים או המטבח ונותר במקומו גם בסביבת מים ובכך יש יתרון על פני המיקום של סבון בסבוניה או של בקבוק משאבה שמונח על המדף או הכיור בחוסר יציבות.

סבון נוזלי כולל חומרים פעילים כגון דטרגנטים שממיסים לכלוך, חומרי בישום ורכיבים המגנים על כפות הידיים. שטיפה במים בלבד אינה מספקת לניקוי הידיים ולצורך ניקוי יסודי חיוני להשתמש גם בסבון. מרבית סוגי הסבונים הנוזלי לא מיועדים לחיטוי, אך הם מסירים ביעילות שכבות חיידקים ומשלימים את פעולת הניקוי של המים. 

בארגונים מוסדיים ומקומות עבודה יש עדיפות לשימוש בסבון נוזלי על פני סבונים מוצקים במטבח ובחדרי שירותים. הסיבות הן בעיקר חוסר הנוחות בשימוש בסבון המוצק שהוא חלקלק מטבעו, ובכך שאין אפשרות להשתמש בסבונים מוצקים בכמות קצובה. הדיספנסר שמופעל בלחיצת כפתור מאפשר לבחור את כמות הנוזל ופותר את חוסר הנוחות בשימוש בכמות קטנה או רבה מדי של סבון. אנו משווקים דיספנסרים איכותיים במבחר גדלים המתאימים לחדרי שירותים ומטבחים של ארגונים ומקומות עבודה.

 


דיספנסר לסבון נוזלי 500מ"ל

דיספנסר לסבון נוזלי 500מ"ל

דיספנסר לסבון נוזלי 500מ"ל ..

₪31.00

דספנסר לסבון נוזלי 1000מ"ל

דספנסר לסבון נוזלי 1000מ"ל

דספנסר לסבון נוזלי 1000מ"ל חסכוני ויעיל ..

₪38.00

דיספנסר לסבון נוזלי 500מ"ל premium

דיספנסר לסבון נוזלי 500מ"ל premium

דיספנסר לסבון נוזלי 500מ"ל premium..

₪53.00

דיספנסר לסבון נוזלי 1000מ"ל premium

דיספנסר לסבון נוזלי 1000מ"ל premium

דיספנסר לסבון נוזלי 1000 מ"ל premium..

₪93.00

מציג 1 עד 4 מתוך 4 (1 עמודים)