כפפות ניטריל

כפפות ניטריל נחשבות למוצר יעיל וחזק במיוחד. הכפפות משמשות ביעילות למגוון עבודות שדורשות הגנה על הידיים כגון עבודות ניקיון, שיפוצים ובסביבת מעבדה. הן מיוצרות מגומי סינטטי ומתאימות למי שאלרגי לגומי כגון לטקס. החומר שומר על תכונות הגומי הטבעי אך עם זה חזק במיוחד ועמיד למגוון חומרים וכימיקלים.

תכונות של כפפות ניטריל

כפפות הניטריל משמשות לעבודה עם חומרי ניקוי ומוצרים תעשייתיים ורפואיים, עמידות במיוחד נוחות ולא יוצרות תגובה אלרגית. המרקם שלהן חזק והן אינן נקרעות בקלות אף על פי שהן דקות יחסית. הכפפות מעובדות באופן שמאפשר אחיזה נוחה בסביבה יבשה ורטובה. הדקות שלהן מאפשרת לחוש ולבצע גם עבודות עדינות. הן מתאימות לעבודות ניקיון פשוטות ולעבודה עם חומרי ניקוי וחיטוי ולכן הן מוצר אידיאלי לניקיון מוסדות ומשרדים.

כפפות ניטריל נחשבות לאיכותיות אך אינן יקרות יחסית. הכפפות משווקות באריזות קומפקטיות שמכילות כמות גדולה יחסית, כגון 1000 יחידות של כפפות דו צדדיות בגדלים סטנדרטיים. אלו כפפות חד פעמיות שאפשר לבצע איתן עבודות שונות במשך זמן ממושך אך הן מושלכות לאחר השימוש ולא ניתנות לשימוש חוזר למרות עמידותן. אחת הסיבות לכך שיש להשתמש בכפפות הניטריל באופן חד פעמי היא מכיוון שבמהלך העבודה הכפפות באות במגע עם חומרים חריפים ולכן בטיחותי יותר להשתמש בכפפות חדשות.

בשל התכונות הייחודיות שלהן כפפות ניטריל הן כלי עזר נוח ויעיל למגוון עבודות ניקיון ולעבודות שיש לבצע ללא מגע ישיר. הן אלטרנטיבה בלעדית לכפפות לטקס שמיוצרות מגומי טבעי, שחסרונו הוא גרימת רגישות בעור. לעומת זה, ניטריל לא גורם לרגישות דומה. כפפות לטקס פופולריות לשימוש מכיוון שהן דקות מאוד. אם כי ניטריל אינו גמיש כמו לטקס, הוא בעל מרקם חזק ועמיד יותר.

כפפות ניטריל ורודות

כפפות ניטריל שחורות

כפפות ניטריל כחולות


מומלצים